KOMBİ

KOMBİ Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kombinizin teknik bakımının yanı sıra; baca temizliği, elektrik ve gaz tesisatlarının kontrolü, radyatör bakımı da ihmal edilmemelidir. Tüm bunların yanı sıra, kombinizi kullanırken kombi basıncı (1,2 - 1,5 bar) ve kombi su basıncını (maks 1,5 bar) düzenli aralıklarla kontrol edilmeli, düşük veya yüksek ise ideal basınca getirilmelidir. 

KLİMA

Klima Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?


Klima çalışırken içini bakım gibi herhangi bir nedenden dolayı açmamalısınız. Klimaya ıslak elle dokunmamalısınız. Elektrik kesintisi gibi durumlarda klimanın sigortasını kapatmalısınız. Klima kablolarında herhangi bir hasar olması durumunda klimayı kapatmalı ve ardından servis ile görüşmelisiniz. 

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Çamaşır makinelerini kullanırken belirtilen kurallara uyulmadığı zaman bu hatalar, makinenin bozulmasına neden olabiliyor. ‘’Çamaşır makinesi kullanırken nelere dikkat etmeliyiz? diye düşünüldüğü zaman ele alınması gereken farklı unsurlar bulunur. Öncelikle makine kapasitesine dikkat etmek gerekir. Kullanım kılavuzlarında makinenin çamaşır alım kapasitesi belirtilmiştir. Modeline göre farklı olan miktarlara dikkat edilmesi gerekir. Çamaşır gruplarına uygun programların seçilmesi de makine performansı açısından önemlidir. Uygun program seçimi yapılmaması, makinelerin gereksiz performans harcamasına, zorlanmasına neden olabilir. Çamaşırların makineye yerleştirilmeden önce iyice kontrol edilmesi gerekir. Kıyafetlerde kalan bozuk para, anahtar çakmak gibi ufak eşyalar makinenin bozulmasına neden olabilir. Kıyafetlerin kontrol edilerek makineye yerleştirilmesi, makinenin sağlıklı ve uzun ömürlü olarak çalışması için önemlidir. Deterjan, leke çıkarıcı ve yumuşatıcı seçimlerinde, doğru kimyasal kullanıldığına dikkat edilmesi gerekir. İçeriğinde yanlış kimyasal maddeler bulunan temizleyiciler, makine iç aksamına zarar verebilir. Makine içi temizliğine dikkat edilmesi ve zaman ayrılması gerekir. Makine temizliği, makinenin performansı açısından önemlidir. Arıza durumlarında müdahale edilmeden servis çağrılması gerekir.


BULAŞIK MAKİNESİ


BUZDOLABI

Buzdolabı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?DERİN DONDURUCU

Derin dondurucu Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İlk kullanım öncesi derin dondurucunuzun içini mutlaka temizleyiniz. Ürünü yerine yerleştirdikten sonra kullanmaya başlamadan önce hareket ettirmeden 1 saat bekletiniz. Dondurucunuzu doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Cihazın yan kısımlarının ısınması normaldir. 

ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?


ENDÜSTRİYEL BULAŞIK MAKİNESİ

Genel itibariyle bulaşıklar önce bir ön yıkamadan geçirilir ve yıkama sepetlerinde makineye yerleştirilir. Makinenin içinde bulunan ve sürekli yüksek ısıda tutulan su, önce endüstriyel bulaşık makinesi deterjanı ile birlikte yıkama yapar. Yaklaşık 3 dakika süren bu işlem sonunda yıkama tamamlanmış olur. 

Yerinde Servis

Teknik servis hizmetlerimizi yerinizde servis imkanı ile sorunu teşhis ediyoruz ve çözüm odaklı hizmet sağlıyoru

Garantili Servis

Hizmet verdiğimiz servislerin garanti kapsamımız dahilinde olduğunu bilmenizi isteriz.

Kaliteli Servis

Servis hizmetlerimizde kalite ilkelerimiz doğrultusunda hizmetlerimizin devamlılığını sağlamaktayız.

Adresimiz

Yavuz Selim Mah, Cahit Sıtkı Tarancı Caddesi, No:77/A Bağcılar / İstanbul


Telefon Numaralarımız

+90 551 148 29 89
+90 553 184 85 00


LinkInstagramFacebookLinkLink

Özhan Grup Olarak Hizmet Alanlarımız Dahilindeki Tüm Servis Hizmetlerimizi Kusursuz ve Kaliteli Bir Şekilde Gerçekleştirmekteyiz.